1-værelses andelsbolig på 41 m² i Glostrup 2600. Pris 535.556 kr, månedlig boligydelse 2.280 kr/md.
535.556 kr.
2.280 kr/md. i boligydelse · 41 m² · 1 vær.
En et-værelses andelslejlighed på 41 m² er til salg i Glostrup. Denne lejlighed er ideel som førstegangskøb, studielejlighed eller pendlerlejlighed. Den er lys og velholdt, beliggende kun 5 minutters gang fra Glostrup Station samt et center med gode indkøbsmuligheder og fitness. Lejligheden byder på en lille entre, køkken, badeværelse og et kælderrum. Ejendommen er i god stand, og alle vinduer er netop blevet udskiftet. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Hovedvejen
Solgt d. 9. maj 20262 vær. · 54 m² · 16.852 kr/m²
910.000 kr.
Tunnelvej 2, st. mf. th.
Solgt d. 8. maj 20262 vær. · 58 m² · 15.690 kr/m²
910.000 kr.
Dalvangsvej 49
Solgt d. 27. apr. 20263 vær. · 74 m² · 16.311 kr/m²
1.207.000 kr.
Dalvangsvej
Solgt d. 26. apr. 20262 vær. · 72 m² · 25.528 kr/m²
1.837.986 kr.
Østervej 14C st.th
Solgt d. 19. apr. 20262 vær. · 54 m² · 17.278 kr/m²
933.000 kr.
Andelskrone
535.556 kr.Boligydelse
2.280 kr/md.
Størrelse
41 m²
535.556 kr.
2.280 kr/md. i boligydelse