4-værelses andelsbolig på 117 m² i Glostrup 2600. Pris 1.010.979 kr, månedlig boligydelse 13.488 kr/md.
1.010.979 kr.
13.488 kr/md. i boligydelse · 117 m² · 4 vær.
Velkommen til AB Platanhaven, en veladministreret andelsboligforening, der netop har omlagt sit gamle SWAP-lån til nye, fordelagtige lån med fast rente. Ejendommen tilbyder moderne faciliteter, herunder elevator og gode parkeringsmuligheder. Lejligheden er indrettet med et centralt rum, der giver et dejligt gennemlys. I den ene ende findes et køkken og en spisestue, mens den anden ende byder på en stor stue med udgang til en skøn vestvendt altan. Derudover er der to rummelige værelser, adskilt af et gang- og opholdsareal, samt et moderne badeværelse med niche, et bryggers med vaskesøjle og en rummelig entré. Det er et ideelt tidspunkt at investere i denne bolig, især på grund af de nye lånevilkår. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Hovedvejen
Solgt d. 9. maj 20262 vær. · 54 m² · 16.852 kr/m²
910.000 kr.
Tunnelvej 2, st. mf. th.
Solgt d. 8. maj 20262 vær. · 58 m² · 15.690 kr/m²
910.000 kr.
Dalvangsvej 49
Solgt d. 27. apr. 20263 vær. · 74 m² · 16.311 kr/m²
1.207.000 kr.
Dalvangsvej
Solgt d. 26. apr. 20262 vær. · 72 m² · 25.528 kr/m²
1.837.986 kr.
Østervej 14C st.th
Solgt d. 19. apr. 20262 vær. · 54 m² · 17.278 kr/m²
933.000 kr.
Andelskrone
1.010.979 kr.Boligydelse
13.488 kr/md.
Størrelse
117 m²
1.010.979 kr.
13.488 kr/md. i boligydelse