4-værelses andelsbolig på 109 m² i Valby 2500. Pris 1.488.000 kr, månedlig boligydelse 12.000 kr/md.
1.488.000 kr.
12.000 kr/md. i boligydelse · 109 m² · 4 vær.
Lys og indbydende 4-værelses andelsbolig beliggende i Valby. Lejligheden byder på en skøn altan med fantastisk udsigt, hvor eftermiddags- og aftensolen kan nydes. Indretningen inkluderer et stort køkken-alrum/stue med hårde hvidevarer fra Siemens og et moderne køkken fra Svanekøkken. Der er tre værelser, herunder to store og et mindre, der kan bruges som børneværelse eller kontor. Badeværelset er rummeligt og udstyret med vaskemaskine og tørretumbler fra Siemens. Ejendommen har elevator, hvilket gør det nemt at transportere indkøb og andre ting op til lejligheden. Der er også en stor fælles tagterrasse med drivhuse samt en grøn gård med legeplads og drivhus. Kælderen indeholder tilhørende kælderrum og fælles cykelparkering. Beliggenheden er ideel med S-tog, Metro og regionaltog inden for en kort gåafstand på mindre end 10 minutter. Området byder på et rigt udvalg af butikker, caféer og restauranter, ligesom der er to supermarkeder lige om hjørnet. Der er også adgang til grønne områder, herunder Valbyparken, som tilbyder sportsanlæg, svømmehal og en stor park med strand. Denne bolig er et komfortabelt valg for alle, uanset livssituation. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
3 vær., Valby
Solgt d. 15. maj 20263 vær. · 82 m² · 8.537 kr/m²
700.000 kr.
4 vær., Valby
Solgt d. 14. maj 20264 vær. · 146 m² · 23.260 kr/m²
3.395.900 kr.
Folehaven 117, st. tv.
Solgt d. 13. maj 20262 vær. · 59 m² · 10.210 kr/m²
602.393 kr.
Vigerslevvej
Solgt d. 6. maj 20262 vær. · 59 m² · 22.739 kr/m²
1.341.629 kr.
2 vær., Valby
Solgt d. 1. maj 20262 vær. · 69 m² · 26.159 kr/m²
1.805.000 kr.
Andelskrone
1.488.000 kr.Boligydelse
12.000 kr/md.
Størrelse
109 m²
1.488.000 kr.
12.000 kr/md. i boligydelse