2-værelses andelsbolig på 54 m² i Valby 2500. Pris 852.341 kr, månedlig boligydelse 3.600 kr/md.
852.341 kr.
3.600 kr/md. i boligydelse · 54 m² · 2 vær.
Denne 2-værelses andelsbolig på Vigerslev Allé tilbyder en stuelejlighed med en hyggelig, lukket altan. Lejligheden har et areal på 54 kvm og ligger i nærheden af Vigerslevparken samt Hvidovrevej, hvor der er gode muligheder for indkøb og fornøjelser. Ejendommen har vaskerum og tørrerum, hvor der er mulighed for at have egen vaskemaskine. Husdyr er tilladt, hvilket gør det til et ideelt hjem for dyreejere. Andelskronen er sat til 833.324 kr., og der er foretaget forbedringer til en værdi af 8.782 kr. samt løsøre til 10.235 kr., hvilket giver en samlet værdi på 852.341 kr. Huslejen ligger på 3.600 kr., hvor internet, varme og vand er inkluderet. Billederne er taget ved indflytning og viser et nyt køleskab og ovn, samt at lejligheden er nymalet. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Vigerslevvej
Solgt d. 6. maj 20262 vær. · 59 m² · 22.739 kr/m²
1.341.629 kr.
2 vær., Valby
Solgt d. 1. maj 20262 vær. · 69 m² · 26.159 kr/m²
1.805.000 kr.
3 vær., Valby
Solgt d. 20. apr. 20263 vær. · 85 m² · 32.941 kr/m²
2.800.000 kr.
Heldbovej
Solgt d. 20. apr. 20262 vær. · 57 m² · 21.053 kr/m²
1.200.000 kr.
Roskildevej 201
Solgt d. 29. mar. 20262 vær. · 55 m² · 20.873 kr/m²
1.148.000 kr.
Andelskrone
852.341 kr.Boligydelse
3.600 kr/md.
Størrelse
54 m²
852.341 kr.
3.600 kr/md. i boligydelse