2-værelses andelsbolig på 49 m² i Valby 2500. Pris 1.200.000 kr.
1.200.000 kr.
49 m² · 2 vær.
Denne andelsbolig er en lys og indbydende hjørnelejlighed beliggende på 4. sal, hvilket giver et dejligt udsyn. Lejligheden har et areal på 49 kvm og indeholder 2 værelser. Der er ingen overbo, hvilket sikrer ro og privatliv. Ejendommen har en sund forening og tilbyder adgang til en tagterrasse, som kan benyttes af alle beboere i opgangen. Beliggende tæt på både Islands Brygge metro og Amagerbro Metro, er transportmulighederne fremragende. For dyreejere er det værd at bemærke, at katte er tilladt, og der er gratis parkeringstilladelse til rådighed. Derudover tilbydes der en andelslejlighed i Hvidovre, lige på grænsen til Valby, med en stor altan og kælderrum. Denne lejlighed har også en sund forening og ligger tæt på Vigerslevparken, hvilket giver mulighed for at nyde de grønne områder. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Vigerslevvej
Solgt d. 6. maj 20262 vær. · 59 m² · 22.739 kr/m²
1.341.629 kr.
2 vær., Valby
Solgt d. 1. maj 20262 vær. · 69 m² · 26.159 kr/m²
1.805.000 kr.
3 vær., Valby
Solgt d. 20. apr. 20263 vær. · 85 m² · 32.941 kr/m²
2.800.000 kr.
Heldbovej
Solgt d. 20. apr. 20262 vær. · 57 m² · 21.053 kr/m²
1.200.000 kr.
Roskildevej 201
Solgt d. 29. mar. 20262 vær. · 55 m² · 20.873 kr/m²
1.148.000 kr.
Andelskrone
1.200.000 kr.Boligydelse
-
Størrelse
49 m²
1.200.000 kr.
- i boligydelse