3-værelses andelsbolig på 82 m² i Valby 2500. Pris 700.000 kr, månedlig boligydelse 3.631 kr/md.
700.000 kr.
3.631 kr/md. i boligydelse · 82 m² · 3 vær.
Denne lyse og velholdte andelslejlighed i Valby er en ideel mulighed for dem, der ønsker at bytte bolig. Lejligheden strækker sig over 82 kvm og er beliggende på 4. sal i en velfungerende og rolig ejendom. Boligen byder på indbydende rum, en stor og grøn gård, der er børnevenlig, samt gode transportmuligheder med nærhed til S-tog. I kælderen findes et velfungerende fællesvaskeri, og der medfølger både loft- og kælderrum. Andelsforeningen er kendt for sin ro og gode naboskab. Det skal bemærkes, at hunde ikke er tilladt i foreningen. Der søges bytte til en 2-værelses andelslejlighed, gerne i størrelsen 45-60 kvm. Foretrækkes stue- eller 1. sal, med højere etager kun hvis der er elevator. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Vigerslevvej
Solgt d. 6. maj 20262 vær. · 59 m² · 22.739 kr/m²
1.341.629 kr.
2 vær., Valby
Solgt d. 1. maj 20262 vær. · 69 m² · 26.159 kr/m²
1.805.000 kr.
3 vær., Valby
Solgt d. 20. apr. 20263 vær. · 85 m² · 32.941 kr/m²
2.800.000 kr.
Heldbovej
Solgt d. 20. apr. 20262 vær. · 57 m² · 21.053 kr/m²
1.200.000 kr.
Roskildevej 201
Solgt d. 29. mar. 20262 vær. · 55 m² · 20.873 kr/m²
1.148.000 kr.
Andelskrone
700.000 kr.Boligydelse
3.631 kr/md.
Størrelse
82 m²
700.000 kr.
3.631 kr/md. i boligydelse