93 nye andelsboligerSe boligerne

Søvejen 1A, 1B, 1C, 1D m.fl.

7620 Lemvig

Boliger
14
fordelt på 7 opgange
Boligstørrelser
101 m²
median 101 m²
Værelser
3 værelser
Opført
1999
Etager
1
Elevator
Nej
Samlet boligareal
1.414 m²

Boligerne i foreningen

Alle 14 boliger, som de står registreret i BBR. En bolig her er ikke til salg — det er en oplysning om ejendommen.

AdresseStørrelseVærelserAltan
Søvejen 1A, 1., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1A, st., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1B, 1., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1B, st., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1C, 1., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1C, st., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1D, 1., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1D, st., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1E, 1., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1E, st., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1F, 1., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1F, st., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1G, 1., 7620 Lemvig101 m²3
Søvejen 1G, st., 7620 Lemvig101 m²3

Om oplysningerne

Siden viser, hvad de offentlige registre indeholder om ejendommen — antal boliger, størrelser, opgange og opførelsesår. Den siger intet om foreningens økonomi, andelskronen eller boligafgiften, som fastsættes af foreningen selv. Tallene er senest opdateret i registret 14. december 2025.