98 nye andelsboligerSe boligerne

Rådmandshaven 1A, 1B, 3, 5

4700 Næstved

Boliger
5
fordelt på 4 opgange
Boligstørrelser
95–131 m²
median 102 m²
Værelser
4–5 værelser
Opført
1875
om-/tilbygget 2007
Etager
1
Elevator
Nej
Samlet boligareal
555 m²

Boligerne i foreningen

Alle 5 boliger, som de står registreret i BBR. En bolig her er ikke til salg — det er en oplysning om ejendommen.

AdresseStørrelseVærelserAltan
Rådmandshaven 1A, st., 4700 Næstved128 m²4
Rådmandshaven 1B, st., 4700 Næstved102 m²4
Rådmandshaven 3, st., 4700 Næstved131 m²5
Rådmandshaven 5, st. th, 4700 Næstved99 m²4
Rådmandshaven 5, st. tv, 4700 Næstved95 m²4

Om oplysningerne

Siden viser, hvad de offentlige registre indeholder om ejendommen — antal boliger, størrelser, opgange og opførelsesår. Den siger intet om foreningens økonomi, andelskronen eller boligafgiften, som fastsættes af foreningen selv. Tallene er senest opdateret i registret 23. marts 2026.