89 nye andelsboligerSe boligerne

Nørregade 21C, 21D, 21E, 21F m.fl.

5620 Glamsbjerg

Boliger
6
fordelt på 6 opgange
Boligstørrelser
90 m²
median 90 m²
Værelser
3 værelser
Opført
2005
Etager
1
Elevator
Nej
Samlet boligareal
540 m²

Boligerne i foreningen

Alle 6 boliger, som de står registreret i BBR. En bolig her er ikke til salg — det er en oplysning om ejendommen.

AdresseStørrelseVærelserAltan
Nørregade 21C, 5620 Glamsbjerg90 m²3
Nørregade 21D, 5620 Glamsbjerg90 m²3
Nørregade 21E, 5620 Glamsbjerg90 m²3
Nørregade 21F, 5620 Glamsbjerg90 m²3
Nørregade 21G, 5620 Glamsbjerg90 m²3
Nørregade 21H, 5620 Glamsbjerg90 m²3

Om oplysningerne

Siden viser, hvad de offentlige registre indeholder om ejendommen — antal boliger, størrelser, opgange og opførelsesår. Den siger intet om foreningens økonomi, andelskronen eller boligafgiften, som fastsættes af foreningen selv. Tallene er senest opdateret i registret 17. december 2024.