93 nye andelsboligerSe boligerne

Kærvej 6A, 6B, 6C, 6D m.fl.

9530 Støvring

Boliger
32
fordelt på 19 opgange
Boligstørrelser
66–101 m²
median 85 m²
Værelser
2–4 værelser
Opført
2007
Etager
2
Elevator
Nej
Samlet boligareal
2.838 m²

Boligerne i foreningen

Alle 32 boliger, som de står registreret i BBR. En bolig her er ikke til salg — det er en oplysning om ejendommen.

AdresseStørrelseVærelserAltan
Kærvej 6A, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6B, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6C, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6D, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6E, 1. 13, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6E, 1. 14, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6E, 1. 15, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6E, 1. 16, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6F, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6G, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6H, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6K, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6L, 1. 10, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6L, 1. 11, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6L, 1. 12, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6L, 1. 7, 9530 Støvring101 m²4
Kærvej 6L, 1. 8, 9530 Støvring66 m²3
Kærvej 6L, 1. 9, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6M, 9530 Støvring66 m²2
Kærvej 6N, 9530 Støvring101 m²4
Kærvej 6P, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6R, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6S, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6T, 1. 1, 9530 Støvring101 m²4
Kærvej 6T, 1. 2, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6T, 1. 3, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6T, 1. 4, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6T, 1. 5, 9530 Støvring83 m²3
Kærvej 6T, 1. 6, 9530 Støvring85 m²3
Kærvej 6U, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6V, 9530 Støvring99 m²4
Kærvej 6X, 9530 Støvring101 m²4

Om oplysningerne

Siden viser, hvad de offentlige registre indeholder om ejendommen — antal boliger, størrelser, opgange og opførelsesår. Den siger intet om foreningens økonomi, andelskronen eller boligafgiften, som fastsættes af foreningen selv. Tallene er senest opdateret i registret 22. september 2025.