Godthåbsvej 198-208, Rønnebærvej 2-12

2400 København NV

Boliger
61
fordelt på 12 opgange
Boligstørrelser
55–164 m²
median 55 m²
Værelser
2–6 værelser
Opført
1930
Etager
3
Elevator
Nej
Samlet boligareal
4.236 m²

Boligerne i foreningen

61 boliger fordelt på 12 opgange, som de står registreret i BBR. En bolig her er ikke til salg — det er en oplysning om ejendommen.

Godthåbsvej 1985 boliger · 55–73 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Godthåbsvej 198, 1. th, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 198, 1. tv, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 198, 2. th, 2720 Vanløse73 m²33 m²
Godthåbsvej 198, 2. tv, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 198, st. th, 2720 Vanløse55 m²24 m²
Rønnebærvej 105 boliger · 55–110 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Rønnebærvej 10, 1. th, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 10, 1. tv, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 10, 2. tv, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 10, st. th, 2400 København NV110 m²4
Rønnebærvej 10, st. tv, 2400 København NV55 m²2
Rønnebærvej 126 boliger · 55–78 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Rønnebærvej 12, 1. th, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 12, 1. tv, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 12, 2. th, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 12, 2. tv, 2400 København NV78 m²33 m²
Rønnebærvej 12, st. th, 2400 København NV55 m²24 m²
Rønnebærvej 12, st. tv, 2400 København NV55 m²2
Rønnebærvej 65 boliger · 55–87 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Rønnebærvej 6, 1. th, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 6, 1. tv, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 6, 2. th, 2400 København NV87 m²33 m²
Rønnebærvej 6, 2. tv, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 6, st. th, 2400 København NV55 m²24 m²
Rønnebærvej 26 boliger · 55–110 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Rønnebærvej 2, 1. th, 2400 København NV110 m²53 m²
Rønnebærvej 2, 1. tv, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 2, 2. th, 2400 København NV85 m²33 m²
Rønnebærvej 2, 2. tv, 2400 København NV110 m²33 m²
Rønnebærvej 2, st. th, 2400 København NV55 m²2
Rønnebærvej 2, st. tv, 2400 København NV55 m²24 m²
Godthåbsvej 2065 boliger · 55–110 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Godthåbsvej 206, 1. th, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 206, 1. tv, 2720 Vanløse110 m²3
Godthåbsvej 206, 2. th, 2720 Vanløse79 m²33 m²
Godthåbsvej 206, 2. tv, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 206, st. th, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 2045 boliger · 55–110 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Godthåbsvej 204, 1. th, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 204, 1. tv, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 204, 2. th, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 204, 2. tv, 2720 Vanløse83 m²43 m²
Godthåbsvej 204, st., 2720 Vanløse110 m²5
Rønnebærvej 45 boliger · 55 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Rønnebærvej 4, 1. th, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 4, 1. tv, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 4, 2. tv, 2400 København NV55 m²2
Rønnebærvej 4, st. th, 2400 København NV55 m²24 m²
Rønnebærvej 4, st. tv, 2400 København NV55 m²2
Rønnebærvej 84 boliger · 55–164 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Rønnebærvej 8, 1., 2400 København NV110 m²23 m²
Rønnebærvej 8, 2. th, 2400 København NV55 m²23 m²
Rønnebærvej 8, 2. tv, 2400 København NV164 m²63 m²
Rønnebærvej 8, st., 2400 København NV110 m²44 m²
Godthåbsvej 2005 boliger · 55–110 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Godthåbsvej 200, 1. th, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 200, 2. th, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 200, 2. tv, 2720 Vanløse82 m²23 m²
Godthåbsvej 200, st. th, 2720 Vanløse110 m²4
Godthåbsvej 200, st. tv, 2720 Vanløse110 m²4
Godthåbsvej 2085 boliger · 55–67 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Godthåbsvej 208, 1. th, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 208, 2. th, 2720 Vanløse67 m²33 m²
Godthåbsvej 208, 2. tv, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 208, st. th, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 208, st. tv, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 2025 boliger · 55–110 m²
AdresseStørrelseVærelserAltan
Godthåbsvej 202, 1. th, 2720 Vanløse55 m²2
Godthåbsvej 202, 1. tv, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 202, 2. th, 2720 Vanløse83 m²23 m²
Godthåbsvej 202, 2. tv, 2720 Vanløse55 m²23 m²
Godthåbsvej 202, st., 2720 Vanløse110 m²4

Om oplysningerne

Siden viser, hvad de offentlige registre indeholder om ejendommen — antal boliger, størrelser, opgange og opførelsesår. Den siger intet om foreningens økonomi, andelskronen eller boligafgiften, som fastsættes af foreningen selv. Tallene er senest opdateret i registret 12. april 2026.