89 nye andelsboligerSe boligerne

Bethaniagade 34A, Carit Etlars Gade 1A, 1B

7400 Herning

Boliger
18
fordelt på 3 opgange
Boligstørrelser
45–73 m²
median 70 m²
Værelser
1–2 værelser
Opført
1992
Etager
2
Elevator
Nej
Samlet boligareal
1.223 m²

Boligerne i foreningen

Alle 18 boliger, som de står registreret i BBR. En bolig her er ikke til salg — det er en oplysning om ejendommen.

AdresseStørrelseVærelserAltan
Bethaniagade 34A, 1. th, 7400 Herning71 m²2
Bethaniagade 34A, 1. tv, 7400 Herning73 m²2
Bethaniagade 34A, 2. th, 7400 Herning67 m²2
Bethaniagade 34A, 2. tv, 7400 Herning69 m²2
Bethaniagade 34A, st. th, 7400 Herning71 m²2
Bethaniagade 34A, st. tv, 7400 Herning73 m²2
Carit Etlars Gade 1A, 1. th, 7400 Herning71 m²2
Carit Etlars Gade 1A, 1. tv, 7400 Herning65 m²2
Carit Etlars Gade 1A, 2. th, 7400 Herning67 m²2
Carit Etlars Gade 1A, 2. tv, 7400 Herning62 m²2
Carit Etlars Gade 1A, st. th, 7400 Herning71 m²2
Carit Etlars Gade 1A, st. tv, 7400 Herning65 m²2
Carit Etlars Gade 1B, 1. th, 7400 Herning73 m²2
Carit Etlars Gade 1B, 1. tv, 7400 Herning71 m²2
Carit Etlars Gade 1B, 2. th, 7400 Herning69 m²2
Carit Etlars Gade 1B, 2. tv, 7400 Herning67 m²2
Carit Etlars Gade 1B, st. th, 7400 Herning73 m²2
Carit Etlars Gade 1B, st. tv, 7400 Herning45 m²1

Om oplysningerne

Siden viser, hvad de offentlige registre indeholder om ejendommen — antal boliger, størrelser, opgange og opførelsesår. Den siger intet om foreningens økonomi, andelskronen eller boligafgiften, som fastsættes af foreningen selv. Tallene er senest opdateret i registret 22. september 2025.