2-værelses andelsbolig på 77 m² i Vesterbro 1600. Pris 1.864.627 kr, månedlig boligydelse 4.415 kr/md.
1.864.627 kr.
4.415 kr/md. i boligydelse · 77 m² · 2 vær.
Denne andelslejlighed på 77 kvm er ideel for dem, der søger et hjem i Vesterbro. Lejligheden har i øjeblikket 2 værelser, men er indrettet, så den kan fungere som 3-værelses. Den ligger tæt på Rysensten Gymnasium og DGI Byen, samt i nærheden af Kødbyen, Hovedbanen og Tivoli, hvilket giver nem adgang til byens liv og aktiviteter. Lejligheden indeholder et soveværelse, et børneværelse, køkken, stue, toilet/bad og en altan, hvor der er mulighed for at nyde friluftslivet. Der er også en arbejdsdag tilknyttet andelsboligen, som refunderes ved deltagelse. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Krusågade
Solgt d. 21. maj 20262 vær. · 61 m² · 27.869 kr/m²
1.700.000 kr.
2 vær., Vesterbro
Solgt d. 20. maj 20262 vær. · 55 m² · 41.818 kr/m²
2.300.000 kr.
Værnedamsvej
Solgt d. 15. maj 20263 vær. · 156 m² · 40.500 kr/m²
6.318.000 kr.
3 vær., Vesterbro
Solgt d. 13. maj 20263 vær. · 75 m² · 24.982 kr/m²
1.873.650 kr.
6 vær., Vesterbro
Solgt d. 12. maj 20266 vær. · 168 m² · 25.595 kr/m²
4.300.000 kr.
Andelskrone
1.864.627 kr.Boligydelse
4.415 kr/md.
Størrelse
77 m²
1.864.627 kr.
4.415 kr/md. i boligydelse