2-værelses andelsbolig på 78 m² i Vesterbro 1600. Pris 2.060.000 kr, månedlig boligydelse 4.602 kr/md.
2.060.000 kr.
4.602 kr/md. i boligydelse · 78 m² · 2 vær.
Denne lyse og dejlige høj stuelejlighed med altan ligger i en af Vesterbros bedste beliggenheder, Westend. Med et areal på 78 kvm føles det næsten som at bo i hus, da der kun er syv trin ned til den lukkede Westend. Lejligheden byder på et funktionelt køkken med en lille spiseplads, et stort soveværelse og en kæmpe stue, der tidligere har været opdelt i to rum. Der er også en lille fordelingsgang og en sjælden 8 kvm altan, som giver en skøn udsigt til Skydebanehaven og Saxoparken. Det nyrenoverede badeværelse er udstyret med kvalitetsprodukter fra Laufen og Hansgrohe. Ejendommens fællesfaciliteter inkluderer en tagterrasse, tilladelse til hunde, en festkælder samt privat kælderrum. Foreningen har en fremragende økonomi og et godt naboskab, hvilket skaber en behagelig atmosfære at bo i. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Krusågade
Solgt d. 21. maj 20262 vær. · 61 m² · 27.869 kr/m²
1.700.000 kr.
2 vær., Vesterbro
Solgt d. 20. maj 20262 vær. · 55 m² · 41.818 kr/m²
2.300.000 kr.
Værnedamsvej
Solgt d. 15. maj 20263 vær. · 156 m² · 40.500 kr/m²
6.318.000 kr.
3 vær., Vesterbro
Solgt d. 13. maj 20263 vær. · 75 m² · 24.982 kr/m²
1.873.650 kr.
6 vær., Vesterbro
Solgt d. 12. maj 20266 vær. · 168 m² · 25.595 kr/m²
4.300.000 kr.
Andelskrone
2.060.000 kr.Boligydelse
4.602 kr/md.
Størrelse
78 m²
2.060.000 kr.
4.602 kr/md. i boligydelse