2-værelses andelsbolig på 73 m² i Amager 2300. Pris 1.700.000 kr, månedlig boligydelse 3.600 kr/md.
1.700.000 kr.
3.600 kr/md. i boligydelse · 73 m² · 2 vær.
Denne skønne andelslejlighed på 73 kvm ligger på stueetagen ved Greisvej - Amagerbrogade, tæt på buslinjerne 5C og 8A. Lejligheden byder på et soveværelse med indbygget skab, og stue samt spisestue er adskilt med en elegant New York skydedør, der også har en brændeovn, som skaber en hyggelig atmosfære. Det behagelige toilet har en bruseniche, og køkkenet er udstyret med opvaskemaskine, vaskemaskine, ovn og komfur, hvilket gør det praktisk og funktionelt. Der er tilladt hunde i ejendommen, hvilket er en dejlig fordel for dyreejere. Den gode forening er kendt for sine venlige naboer, som bidrager til et hyggeligt og imødekommende fællesskab. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Rødegård 17, 2.
Solgt d. 10. maj 20262 vær. · 51 m² · 21.524 kr/m²
1.097.728 kr.
Erik Eriksens Gade 11, 2.
Solgt d. 10. maj 20263 vær. · 113 m² · 44.420 kr/m²
5.019.457 kr.
4 vær., Amager
Solgt d. 7. maj 20264 vær. · 122 m² · 18.033 kr/m²
2.200.000 kr.
2 vær., Amager
Solgt d. 4. maj 20262 vær. · 70 m² · 19.286 kr/m²
1.350.000 kr.
2 vær., Amager
Solgt d. 25. apr. 20262 vær. · 60 m² · 18.083 kr/m²
1.085.000 kr.
Andelskrone
1.700.000 kr.Boligydelse
3.600 kr/md.
Størrelse
73 m²
1.700.000 kr.
3.600 kr/md. i boligydelse