2-værelses andelsbolig på 58 m² i Valby 2500. månedlig boligydelse 5.186 kr/md.
-
5.186 kr/md. i boligydelse · 58 m² · 2 vær.
Denne andelslejlighed i Valby byttes eller sælges til en større bolig. Lejligheden har en størrelse på 58 kvm og byder på to rummelige værelser, et køkken og et badeværelse. Den sundhedsmæssigt solide andelsforening har netop fået renoveret opgangene og fået installeret en ny hoveddør. Ejendommens gård er en dejlig have med græs, der ligger ud til Valbys villaområde. Boligafgiften er 5186 kr. Der er interesse for at finde en større bolig i områder som Vesterbro, Amager, Østerbro og Nørrebro, hvor der også er mulighed for at betale mere for at opfylde boligdrømmen. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
2 vær., Valby
Solgt d. 21. maj 20262 vær. · 43 m² · 25.581 kr/m²
1.100.000 kr.
3 vær., Valby
Solgt d. 15. maj 20263 vær. · 82 m² · 8.537 kr/m²
700.000 kr.
4 vær., Valby
Solgt d. 14. maj 20264 vær. · 146 m² · 23.260 kr/m²
3.395.900 kr.
Folehaven 117, st. tv.
Solgt d. 13. maj 20262 vær. · 59 m² · 10.210 kr/m²
602.393 kr.
Vigerslevvej
Solgt d. 6. maj 20262 vær. · 59 m² · 22.739 kr/m²
1.341.629 kr.
Andelskrone
-Boligydelse
5.186 kr/md.
Størrelse
58 m²
-
5.186 kr/md. i boligydelse