2-værelses andelsbolig på 65 m² i Vesterbro 1600. Pris 1.560.000 kr, månedlig boligydelse 3.700 kr/md.
1.560.000 kr.
3.700 kr/md. i boligydelse · 65 m² · 2 vær.
Denne 2-værelses andelslejlighed på Vesterbro byder på en hyggelig og rolig atmosfære. Lejligheden er placeret på 2. sal i en charmerende lukket gård, hvilket skaber en tryg og fredfyldt ramme. Med sine 65 kvm tilbyder den mulighed for at etablere flere værelser, hvilket gør den ideel til dem, der ønsker at tilpasse boligen efter egne behov. Køkkenet fungerer som hjertet i lejligheden, med et soveværelse på den ene side og en stue med altan på den anden. Altanen giver mulighed for at nyde udendørslivet, mens der er plads til at slappe af indendørs. Boligen er en del af en sund forening, hvor husdyr er tilladt, hvilket gør den endnu mere attraktiv for dyreejere. Beliggenheden mellem Hovedbanegården og Kødbyen giver nem adgang til offentlig transport og de mange muligheder, som Vesterbro har at byde på. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
3 vær., Vesterbro
Solgt d. 13. maj 20263 vær. · 75 m² · 24.982 kr/m²
1.873.650 kr.
6 vær., Vesterbro
Solgt d. 12. maj 20266 vær. · 168 m² · 25.595 kr/m²
4.300.000 kr.
Krusågade
Solgt d. 10. maj 20262 vær. · 53 m² · 40.600 kr/m²
2.151.793 kr.
2 vær., Vesterbro
Solgt d. 9. maj 20262 vær. · 50 m² · 24.000 kr/m²
1.200.000 kr.
Skydebanegade
Solgt d. 8. maj 20263 vær. · 85 m² · 41.000 kr/m²
3.485.000 kr.
Andelskrone
1.560.000 kr.Boligydelse
3.700 kr/md.
Størrelse
65 m²
1.560.000 kr.
3.700 kr/md. i boligydelse