2-værelses andelsbolig på 57 m² i Vesterbro 1600. Pris 1.325.000 kr, månedlig boligydelse 4.552 kr/md.
1.325.000 kr.
4.552 kr/md. i boligydelse · 57 m² · 2 vær.
Denne andelsbolig ligger centralt på Vesterbro, på 2. sal af Sommerstedgade. Boligen byder på et helt nyt badeværelse fra 2025 samt originale stuk- og rosetdetaljer i begge værelser, hvilket giver en charmerende atmosfære. Der er også mulighed for at udvide køkkenet, hvis ønskes. Lejligheden har et areal på 57 m2 og består af 2 værelser. Ejendommen er en lille, hyggelig forening, der tilbyder en tagterrasse, fælleslokale og en dejlig gård til beboernes brug. Der er også et stort loftrum til opbevaring. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
3 vær., Vesterbro
Solgt d. 13. maj 20263 vær. · 75 m² · 24.982 kr/m²
1.873.650 kr.
6 vær., Vesterbro
Solgt d. 12. maj 20266 vær. · 168 m² · 25.595 kr/m²
4.300.000 kr.
Krusågade
Solgt d. 10. maj 20262 vær. · 53 m² · 40.600 kr/m²
2.151.793 kr.
2 vær., Vesterbro
Solgt d. 9. maj 20262 vær. · 50 m² · 24.000 kr/m²
1.200.000 kr.
Skydebanegade
Solgt d. 8. maj 20263 vær. · 85 m² · 41.000 kr/m²
3.485.000 kr.
Andelskrone
1.325.000 kr.Boligydelse
4.552 kr/md.
Størrelse
57 m²
1.325.000 kr.
4.552 kr/md. i boligydelse