3-værelses andelsbolig på 82 m² i Dyssegård 2870. Pris 953.000 kr, månedlig boligydelse 9.081 kr/md.
953.000 kr.
9.081 kr/md. i boligydelse · 82 m² · 3 vær.
Andelslejligheden på Grøntoften 10 i Dyssegård præsenterer sig som en lys og rummelig bolig på 82 m², beliggende på 3. sal. Denne lejlighed har en effektiv planløsning, der inkluderer en luftig stue, et renoveret køkken og et badeværelse samt to gode soveværelser. Ejendommen ligger i et roligt og attraktivt område, der er præget af grønne fællesarealer og gode transportmuligheder. Der er kort afstand til S-tog og busser, hvilket giver nem adgang til København centrum. I nærheden findes også grønne områder, caféer og dagligvarebutikker, som bidrager til en bekvem livsstil. Ejendommen tilbyder hyggelige fællesområder, der fremmer et godt naboskab. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
3 vær., 2870
Solgt d. 10. maj 20263 vær. · 71 m² · 25.352 kr/m²
1.800.000 kr.
Plantevej
Solgt d. 4. maj 20263 vær. · 72 m² · 27.145 kr/m²
1.954.414 kr.
3 vær., 2870
Solgt d. 2. maj 20263 vær. · 71 m² · 25.352 kr/m²
1.800.000 kr.
2 vær., Dyssegård
Solgt d. 30. apr. 20262 vær. · 65 m² · 9.400 kr/m²
611.000 kr.
2 vær., Gentofte (Vangede)
Solgt d. 17. apr. 20262 vær. · 57 m² · 24.561 kr/m²
1.400.000 kr.
Andelskrone
953.000 kr.Boligydelse
9.081 kr/md.
Størrelse
82 m²
953.000 kr.
9.081 kr/md. i boligydelse