3-værelses andelsbolig på 85 m² i Østerbro 2100.
-
85 m² · 3 vær.
Attraktiv 3-værelses andelsbolig beliggende på Østerbro. Denne bolig er ideel til dem, der ønsker at bytte. Med et areal på 85 m2 tilbyder den rummelige værelser og en funktionel indretning, der passer til forskellige livsstile. Østerbro er kendt for sine hyggelige gader, gode caféer og nærhed til grønne områder, hvilket gør det til et eftertragtet område at bo i. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
Thomas Laubs Gade
Solgt d. 28. apr. 20262 vær. · 56 m² · 25.000 kr/m²
1.400.000 kr.
3 vær., Østerbro
Solgt d. 24. apr. 20263 vær. · 70 m² · 38.157 kr/m²
2.671.000 kr.
Strandboulevarden 16
Solgt d. 23. apr. 20262 vær. · 55 m² · 30.109 kr/m²
1.656.000 kr.
2 vær., Østerbro
Solgt d. 19. apr. 20262 vær. · 50 m² · 30.000 kr/m²
1.500.000 kr.
Gammel Kalkbrænderi Vej 40
Solgt d. 15. apr. 20263 vær. · 116 m² · 25.946 kr/m²
3.009.768 kr.
Andelskrone
-Boligydelse
-
Størrelse
85 m²
-
- i boligydelse