2-værelses andelsbolig på 49 m² i Indre By 1411. Pris 1.200.000 kr.
1.200.000 kr.
49 m² · 2 vær.
Denne andelsbolig er en lys hjørnelejlighed beliggende på 4. sal, hvor der ingen overboer er. Lejligheden har et godt udsyn og består af 2 værelser fordelt på 49 kvm. Der er adgang til en fælles tagterrasse, hvilket giver mulighed for at nyde udendørslivet. Ejendommen er en sund forening, og der er tilladelse til at have kat. Beliggenheden er ideel med kort afstand til både Islands Brygge og Amagerbro metrostationer samt gratis parkeringstilladelse. Lejligheden er en del af et bytte- eller købsønske, hvor der søges efter en større andelslejlighed med minimum 3 værelser og 65 kvm i områderne København S, V, SV, Ø, FRB og Valby. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
4 vær., Indre By
Solgt d. 9. maj 20264 vær. · 124 m² · 25.806 kr/m²
3.200.000 kr.
2 vær., Indre By
Solgt d. 18. feb. 20262 vær. · 57 m² · 29.949 kr/m²
1.707.069 kr.
Andelskrone
1.200.000 kr.Boligydelse
-
Størrelse
49 m²
1.200.000 kr.
- i boligydelse