3-værelses andelsbolig på 90 m² i Frederiksberg C 1800.
-
90 m² · 3 vær.
En attraktiv andelsbolig på Frederiksberg C med en generøs størrelse på 90 m2. Lejligheden har en herskabelig stil og mulighed for at indrette to soveværelser, hvilket gør den ideel til dem, der ønsker plads og komfort. Der er ingen overboere, hvilket sikrer en rolig atmosfære. Denne lejlighed byder på en fantastisk mulighed for at bytte til en anden flot lejlighed i samme område. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
3 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 24. maj 20263 vær. · 68 m² · 28.529 kr/m²
1.940.000 kr.
4 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 24. maj 20264 vær. · 86 m² · 32.558 kr/m²
2.800.000 kr.
2 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 24. maj 20262 vær. · 55 m² · 33.410 kr/m²
1.837.568 kr.
Sankt Markus Allé
Solgt d. 21. maj 20263 vær. · 70 m² · 88.571 kr/m²
6.200.000 kr.
4 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 21. maj 20264 vær. · 136 m² · 35.596 kr/m²
4.841.000 kr.
Andelskrone
-Boligydelse
-
Størrelse
90 m²
-
- i boligydelse