3-værelses andelsbolig på 72 m² i Hvidovre 2650. Pris 908.000 kr, månedlig boligydelse 5.616 kr/md.
908.000 kr.
5.616 kr/md. i boligydelse · 72 m² · 3 vær.
Andelslejlighed til salg i Hvidovre. Denne lejlighed er beliggende på Strøbyvej 3, 1.tv og har et areal på 72 kvadratmeter. Lejligheden består af 3 værelser og fremstår i ældre stand, hvilket giver mulighed for at sætte sit eget præg med renovering. Det skal bemærkes, at forældrekøb og køb med henblik på udlejning ikke er muligt. Desuden er det ikke tilladt at have hunde i ejendommen. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
2 vær., Hvidovre
Solgt d. 14. maj 20262 vær. · 53 m² · 22.901 kr/m²
1.213.749 kr.
Rønnebærvej
Solgt d. 12. maj 20263 vær. · 85 m² · 26.576 kr/m²
2.259.000 kr.
3 vær., Hvidovre
Solgt d. 3. maj 20263 vær. · 73 m² · 21.918 kr/m²
1.600.000 kr.
Hvidovrevej 128B
Solgt d. 8. apr. 20262 vær. · 49 m² · 22.449 kr/m²
1.100.000 kr.
2 vær., Hvidovre
Solgt d. 30. mar. 20262 vær. · 53 m² · 23.019 kr/m²
1.220.000 kr.
Andelskrone
908.000 kr.Boligydelse
5.616 kr/md.
Størrelse
72 m²
908.000 kr.
5.616 kr/md. i boligydelse