3-værelses andelsbolig på 85 m² i Frederiksberg C 1800.
-
85 m² · 3 vær.
Stuelejlighed beliggende ved Skydebaneparken, som tilbyder muligheden for at etablere udgang til en dejlig, stille gård. Lejligheden har et rummeligt badeværelse med både vaskemaskine og tørretumbler, separat bruser og vindue. Der er to værelser samt en stue, og køkkenet har plads til spisebord til 4-6 personer. Denne bolig kan være ideel for dem, der drømmer om mere plads eller ønsker en mindre lejlighed med mulighed for ubegrænset fremleje. Vær opmærksom på, at ovenstående beskrivelse kan indeholde fejl.
6 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 11. maj 20266 vær. · 117 m² · 24.359 kr/m²
2.850.000 kr.
6 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 11. maj 20266 vær. · 117 m² · 24.359 kr/m²
2.850.000 kr.
3 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 11. maj 20263 vær. · 68 m² · 91.176 kr/m²
6.200.000 kr.
2 vær., Frederiksberg C
Solgt d. 11. maj 20262 vær. · 48 m² · 20.833 kr/m²
1.000.000 kr.
Nyelandsvej
Solgt d. 10. maj 20263 vær. · 87 m² · 22.989 kr/m²
2.000.000 kr.
Andelskrone
-Boligydelse
-
Størrelse
85 m²
-
- i boligydelse